PROJEKTY GRAFICZNE 3D, 2D, CORPORATE, CONCEPT ARTS

Dzięki współpracy z ponad 20 grafikami oraz artystami dostarczamy projekty graficzne na bardzo wysokim poziomie, charakteryzujące się stylistycznym dopasowaniem do tematyki oraz wysoką użytecznością. Nasze doświadczenie pokazało również, że bardzo dobrze integrujemy się z linią graficzną kampanii reklamowych zaproponowaną przez naszych partnerów.

Wizualizacje 3D


Zapraszamy do współpracy w zakresie tworzenia wizualizacji 3D. Tworzymy wizualizacje: architektoniczne (zarówno całe budynki jak i wnętrza), wyrobów jubilerskich, pojazdów i dowolnych produktów (do reklam, katalogów, na strony www). Tworzymy zarówno wizualizacje statyczne (rendery) jak i animowane.

Assety do gier 2D/3D


Outsourcing części prac (np. graficznych czy dźwiękowych) to najlepszy sposób na obniżenie kosztów i przyspieszenie developmentu gry. W naszej ofercie znajdują się m.in. obiekty 3D, lokacje 3D, animacje postaci i otoczenia, game cinematics, szkice koncepcyjne, 2D game arts, GUI.

Animacje/CGI


Jedną z najskuteczniejszych form komunikacji są animacje. Proponujemy współpracę w zakresie przygotowania scenariuszy, storyboard’ów oraz produkcji animacji. Oferujemy animacje 2D oraz 3D np. explainer video, wirtualne spacery 3D, filmy reklamowe, animacje z przeznaczeniem do gier (postacie, otoczenienie), prezentacje multimedialne.

Identyfikacja wizualna


Jednym z kluczowych elementów wysokiej sprzedaży jest identyfikacja wizualna. Oferujemy projekty logo, pełnych corporate ID, materiałów reklamowych do druku i internetu. Zapraszamy do współpracy zarówno przy kreowaniu wizerunku jak i opracowaniu materiałów spójnych z istniejącym ID.