TWORZENIE APLIKACJI MOBILNYCH iOS i ANDROID

Unikalny Software House złożony z programistów, specjalistów UX i grafików to gwarancja wyjątkowej produkcji.

Kompleksowe projektowanie aplikacji mobilnych

Zapraszamy do współpracy w zakresie projektowania aplikacji mobilnych na systemy iOS, Android. W celu obniżenia kosztów przy produkcji programów na wiele platform, wykorzystujemy narzędzie pozwalające napisać jeden, wspólny kod i wygenerować gotową aplikację dla iOS i Android.

mac android

Zakres projektu aplikacji mobilnych na zamówienie:

doradztwo biznesowe (monetyzacja, retencja, wskaźniki rentowności),

zebranie i uporządkowanie wymagań,

prototyp aplikacji do akceptacji,

projektowanie interfejsów graficznych - optymalizacja UX ,

kodowanie natywne lub w środowiskach multiplatformowych,

metodyka klasyczna lub Agile,

wsparcie promocji i dystrybucji.

Aby rozpocząć, wystarczy wysłać nam wstępny brief, a my w odpowiedzi prześlemy pytania lub gotową wycenę. Bez zobowiązań, bez kosztów.

Produkcja oprogramowania - kompetencje

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto chciałby zbudować aplikację mobilną na iOS, Android czy Android TV. Nasze doświadczenie budujemy od początku istnienia systemów iOS i Android.

Analiza wymagań i potencjału biznesowego

Wieloletnie doświadczenie jest niezbędne do poprawnej analizy problemu i odnalezienia potencjalnych luk i problemów już na etapie pomysłu. W naszych analizach bierzemy pod uwagę także sensowność biznesową projektu i co za tym idzie, zdaża się, że odradzamy pewne rozwiązania, a nawet relizację projektu w całości. Oczywiście ostateczna decyzja należy do Klienta. Żywe zainteresowanie celami biznesowymi wynika z afaktu, że przez "sukces" rozumiemy powodzenie biznesowe przesięwzięcia, a nie tylko poprawną realizację techniczną aplikacji.

Prototypowanie - weryfikacja poprawnego zrozumienia oczekiwań Klienta

Jedną z największych trudności w projektach informatycznych jest poprawne zrozumienie wymagań Klienta, oraz przekazanie ich do zespołu wykonawczego. Po wielu latach i realizacji setek projektów, odkryliśmy, że najlepszą metodą jest wykonywanie prototypów - prostych stron WWW - pokazujących działanie aplikacji. Dzięki temu, Klient może "przeklikać" się przez swoją aplikację i zweryfikować czy o to mu chodziło. To wszystko jeszcze zanim zaczniemy projekty graficzne i programowanie. Takie podejście zdecydowanie obniża koszty realizacji i ryzyko wystąpienia konfliktów.

Wyjątkowe projekty graficzne i UX

Jako, że jeden z naszych działów zajmuje się projektami gier, mamy do dyspozycji bardzo zdolnych grafików. Dzięki temu, możemy zaproponować unikalne w skali kraju rozwiązania graficzne bazujące na bardzo wymagającej branży gier video. Dodatkowo, od 17 lat zajmujemy się projektowaniem architektury informacji w serwisach WWW co, wraz ze znajomością badań zachowań i przyzwyczajeń użytkowników, pozwala nam dostarczać optymalne projekty UX. Tak przygotowana aplikacja jest bardzo przyjazna i prosta w obsłudze co na pewno będzie miało wpływ na powodzenie biznesowe.

Integracje z systemami zewnętrznymi

Jedną z najczęstszych potrzeb biznesowych jest połączenie aplikacji mobilnej z innymi publicznymi usługami lub istniejącymi już w firmie rozwiązaniami IT. W naszym zespole mamy programistów, którzy mają doświadczenie w integrowacji aplikacji z sieciami społecznościowymi, programami księgowymi, systemami ERP, CRM czy eCommerce (np. magazyny). W razie potrzeby możemy dobudować do aplikacji zewnętrznej API, które taką integrację umożliwi.

Kodowanie muliplatformowe - zasadnicze zmniejszenie kosztów

Od zawsze stawiamy na technologie, które pozwalają możliwie tanio implementować i rozwijać aplikacje. Dodatkowo, staramy się, aby nasz Klient nie był przywiązany do nas z racji na licencje czy wykorzystanie na tyle egzotycznych rozwiązań, że znalezienie na rynku alternatywy jest niemożliwe. Mówimy "Jedynym powodem dlaczego Klient z nami realizuje kolejne projekty musi być jego zadowolenie i sukces biznesowy". W przypadku projektów na urządzenia mobilne stawiamy więc na środowiska typu Flutter, Unity gdyż z jednej strony są one multiplatformowe, a z drugiej stosunkowo łatwo znaleźć alternatywną firmę na rynku, która te technologie zna. Wykorzystanie środowiska Flutter w projektach na wiele platform pozwala nam nawet 2-krotnie obniżyć koszty projektu oraz koszty jego rozwoju w przyszłości. Niemniej, jeśli są ku temu przekonujące powody, programujemy aplikacje mobilne w językach natywnych (Java, Swift, C#).

Asysta techniczna i rozwój

Realizacja aplikacji to najczęściej dopiero początek jej rozwoju. Sukces biznesowy na pewno generuje kolejne pomysły i zmiany w istnejącej aplikacji. Jesteśmy wtedy do dyspozycji. Nigdy nie zdażyło się nam odmówić naszemu Klientowi pomocy przy rozwoju aplikacji czy podać absurdalnie odległego terminu. Rozumiemy, że biznes nie czeka i musimy być "pod reką". Dodatkowo, ofertujemy stałe umowy na Asysty Technicznej (SLA) z gwarancjami reakcji i maksymalnymi czasami przestojów aplikacji.

Aby rozpocząć, wystarczy wysłać nam wstępny brief, a my w odpowiedzi prześlemy pytania lub gotową wycenę. Bez zobowiązań, bez kosztów.

jak zacząć? Jak przebiega projekt?

Standardowy przebieg projektu:

nowe pomysły, zmiany, udoskonalenia

UMOWA O POUFNOŚCI, ZAPYTANIE I WYCENA

Zapraszamy do kontaktu z wstępnym zapytaniem.
Zwrotnie dokonamy wyceny lub prześlemy pytania precyzujące wymagania.
Na życzenie podpiszemy Umowę o Poufności, która zabezpieczy Państwa pomysły.

podpisanie umowy

Prototyp funkcjonalny i UX

Przedstawiamy makietę aplikacji, na podstawie której uściślimy wymagania i wyłapiemy wszystkie niedopowiedzenia.

akceptacja makiety

Projekt graficzny

Na podstawie makiety, przedstawiamy propozycje graficzne aplikacji.

akceptacja grafiki

Implementacja i testy

Aplikacja jest implementowana w optymalnym silniku w zależności od platformy docelowej.

akceptacja aplikacji

Uruchomienie i opieka

Przetestowana aplikacja jest publikowana na wybranej platformie.
Monitorowanie hostingu aplikacji.
Umowa dot. Asysty Technicznej (SLA).

25LAT NA RYNKU
500+REALIZACJI
200+KLIENTÓW

Dlaczego my?

DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE

25-letnie
doświadczenie

UNIKALNY ZESPÓŁ

UNIKALNY ZESPÓŁ

programowanie, UX,
design, grafika 2D/3D
pod jednym dachem

KOMPLEKSOWA OFERTA

KOMPLEKSOWA OFERTA

bogate kompetencje,
pomysły, realizacja,
opieka i serwis

ZADOWOLENIE

ZADOWOLENIE

bogata baza
zadowolonych klientów

CENY

CENY

idealnie dopasowane
do potrzeb