TWORZENIE GIER NA PC, KONSOLE, VR, AR, iOS I ANDROID

Oferujemy projekt i wykonanie całych gier na zamówienie oraz elementy graficzne, design i programowanie.

Kompleksowa oferta na projektowanie gier

Zapraszamy do współpracy w zakresie projektowania gier na Dektop, Web, Android, iOS, VR i AR. Oferujemy realizacje na wszystkie popularne platformy: Windows, Mac, Linux, PS4, XBox, iOS, Android, Oculus Rift, HTC Vive, Android Gear, Android TV, gry przeglądarkowe.

Wykorzystujemy technologie: Unreal Engine (UE4), Unity, HTML, Flex/Flash/Air

unity ue4 html5 flash

Zakres projektu gier na zamówienie:

doradztwo biznesowe (monetyzacja, retencja, wskaźniki rentowności),

design: mechnika, ekonomia, wyważanie,

concept: arty postaci i otoczenia,

grafika: 2D, 2.5D, 3D, pixelart, VR, AR,

lore: historia, questy, dialogi,

efekty specjalne i muzyka,

optymalizacja UX,

wsparcie promocji i dystrybucji.

Aby rozpocząć, wystarczy wysłać nam wstępny brief, a my w odpowiedzi prześlemy pytania lub gotową wycenę. Bez zobowiązań, bez kosztów.

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto chciałby wydać grę ale potrzebuje wsparcia technicznego w zakresie designu, programowania lub grafiki. W szczególności zainteresowani będą:

Studia projektujące własne gry

Jeśli brakuje Wam projektantów, grafików, animatorów lub programistów - chętnie pomożemy. Potrafimy tworzyć gry na iOS, Android, Desktop, VR, AR i przeglądarkę.

Agencje reklamowe i marketingowe

Gry reklamowe cieszą się dużą popularością i osiągają świetne wyniki. Zaproponujemy grę reklamową pasującą do kampanii i zgodną z jej przesłaniem. Projektujemy grafikę 2D i 3D zgodną z kreacjami kampanii.

Agencje eventowe (gry VR i gry AR)

Oferujemy projektowanie gier i aplikacji VR i AR oraz dobór odpowiedniego sprzętu. Wirtualna Rzeczywistość dokonale nadaje się na wszelkiego rodzaju wydarzenia i na pewno uatrakcyjni ofertę agencji eventowej.

Pomysłowi przedsiębiorcy

Gry to biznes, a połączenie dobrego pomysłu i solidnego wykonania może zaowocować dużym zwrotem z inwestycji. Każde tego typu przedsięwzięcie potrzebuje profesjonalnego zespołu technicznego zarówno na etapie tworzenia jak i później podczas opieki oraz rozwoju.

Instytucje publiczne (gry miejskie, gry edukacyjne)

Gry to nowoczesne narzędzie do angażowania użytkowników w różne, istotne przedsięwzięcia. Idelanym przykładem są gry miejskie, które bawiąc, uczą np. historii miejsc i miast. Wystarczy przesłać do nas cel akcji, a my zaproponujemy odpowiednią grę.

Tworzymy gry reklamowe

Gry reklamowe to jedna z ciekawszych i efektywnych form reklamowych.
Jest to świetne uzupełnienie każdej kampanii reklamowej oraz idelanie nadaje się jako centralna kreacja kampanii.

Kreatywni marketerzy coraz chętniej sięgają po gry reklamowe z racji na ich świeżość w porównaniu z wieloma standardowymi formami. Gry reklamowe pozwalają na wyjątkowo mocne zaangażowanie grupy docelowej w kampanię oraz świetnie nadają się do budowania nowoczesnego wizerunku marki.

Oferujemy gry na telefony, tablety, komputery, VR, AR oraz stoły dotykowe. Połączenie tych wszystkich możliwości pozwala na tworzenie praktycznie bez ograniczeń. Gry miejskie, gry reklamowe, gry edukacyjne oparte na możliwościach VR, AR, mobilności czy urządzeniach wielkoekranowych to nowoczesny potencjał i powinien być w arsenale każdego marketera.

Zapraszamy do współpracy. Wystarczy wysłać nam wstępny brief, a my, w odpowiedzi, prześlemy pytania lub gotową wycenę. Bez zobowiązań, bez kosztów.

VR i AR - gry reklamowe, szkoleniowe i edukacyjne

AR - Rzeczywistość rozszerzona (ang. Augmented Reality) to system łączący świat rzeczywisty z generowanym komputerowo. Pozwala na niespotykane dotąd możliwości reklamowe, edukacyjne czy szkoleniowe. Zastosowanie tej technologii pozwala np. na "ożywianie" produktów czy wzbogacanie miejsc wirtualnymi obiektami.

VR - Rzeczywistość wirtualna (ang. Virtual Reality) polega na multimedialnym kreowaniu komputerowej wizji przedmiotów, przestrzeni i zdarzeń. Idealne środowisko do wszelkiego rodzaju gier. Immersja osiągana za pomocą tej technologii jest nieporównywalna z niczym innym (poza rzeczywistością realną:)).

Oferujemy projektowanie zarówno dla VR jak i AR, a także pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. Projektujemy dla Oculus Rift, HTC Vive, Samsung Gear VR, PS VR. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Sony Playstation.

Zakres naszych projektów:

doradztwo biznesowe,

koncepcja i design,

projektowanie graficzne 3D,

programowanie w środowisku Unreal Engine 4 lub Unity,

testowanie na różnych urządzeniach docelowych,

opieka i rozwój.

jak zacząć? Jak przebiega projekt?

Aby zacząć, wystarczy przesłać nam opis pomysłu. W odpowiedzi, prześlemy pytania precyzujące lub podamy gotową wycenę. Nasz analiza i wycena do niczego Państwa nie zobowiązuje i nie wymaga żadnych opłat.

Standardowy przebieg projektu:

nowe pomysły, zmiany, udoskonalenia

UMOWA O POUFNOŚCI, ZAPYTANIE I WYCENA

Zapraszamy do kontaktu z wstępnym zapytaniem.
Zwrotnie dokonamy wyceny lub prześlemy pytania precyzujące wymagania.
Na życzenie podpiszemy Umowę o Poufności, która zabezpieczy Państwa pomysły.

podpisanie umowy

Prototyp funkcjonalny i UX

Przedstawiamy makietę gry, na podstawie której uściślimy wymagania i wyłapiemy wszystkie niedopowiedzenia.

akceptacja makiety

Projekt graficzny

Na podstawie makiety, przedstawiamy propozycje graficzne GUI oraz assetów.

akceptacja grafiki

Implementacja, testy i wyważanie

Gry jest implementowana w optymalnym silniku w zależności od platformy docelowej. Gotowa gra jest testowana na docelowej platformie w celu wypłapania błędów i optymalnego dobrania parametrów rozgrywki

akceptacja gry

Uruchomienie i opieka

Przetestowana gra jest publikowana na wybranej platformie.
W przypadku gier z hostingiem, monitorowane jest bieżące obciążenie w celu przeciwdziałania awariom. Umowa dot. Asysty Technicznej (SLA).

Dlaczego my?

DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE

25-letnie
doświadczenie

UNIKALNY ZESPÓŁ

UNIKALNY ZESPÓŁ

programowanie, UX,
design, grafika 2D/3D
pod jednym dachem

KOMPLEKSOWA OFERTA

KOMPLEKSOWA OFERTA

bogate kompetencje,
pomysły, realizacja,
opieka i serwis

ZADOWOLENIE

ZADOWOLENIE

bogata baza
zadowolonych klientów

CENY

CENY

idealnie dopasowane
do potrzeb